Česky Deutsch English


Prohlášení o přístupnosti

 

Tvůrce těchto internetových stránek prohlašuje, že byly vytvořeny s ohledem na dnes dostupné metodiky zabývající se přístupností na webu (Pravidla pro tvorbu přistupného webu - tato metodika vhodně kombinuje ostatní známé celky pravidel - Blind Friendly Web a WCAG 1.0). Uživatelům nejsou tedy záměrně kladeny žádné překážky, které by mohly prohlížení stránek znesnadnit. Pokud i přesto na takovouto překážku narazíte, kontaktujte nás a my se ji pokusíme odstranit.

Struktura informací na stránkách byla vytvořena podle specifikace W3C HTML 4.01 Transitional a vizuálně naformátována kaskádovými styly (CSS 2.1) - vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině dnes používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

 

Navigace a pomocné navigační prvky

Pro důležité navigační prvky tohoto webu jsou použity následující klávesové zkratky (tzv. accesskeys):

[alt + 0] Prohlášení o přístupnosti
[alt + 1] Úvodní stránka
[alt + 2] Mapa webu

 

Kombinace kláves [alt + kláv. zkratka] se používá v prostředí prohlížeče Internet Explorer a Firefox verze 1.X. Ve firefoxu verze 2.X je kombinace pro zkratkoké klavesy [shift + alt + kláv. zkratka]. Prohížeč Opera má kombinaci kláves [shift + esc] a poté zkrat.klávesu. V jiných prohlížečích či na jiných platformách se může lišit.

 

Vyjímky

Jako doplňující informace mohou být ve stránkách umístěny galerie fotografií, ve kterých zlepšujeme komfort uživatelů otevíráním plných velikostí fotografií do nových oken javascriptem (pričemž funkčnost je pro uživatele bez javascriptu zajištěna standardním odkazem).

 

 

Kontakt na technického správce webufotogalerie

Fotogalerie více fotografií

Video pohlednice

kontaktujte nás

Nabídky práce v regionu